de pl ch at
  service@carebiuro.de
cbb-office.com/

Jak założyć firmę budowlaną w Dortmundzie

Carebiuro

Wsparcie przy zakładaniu firmy budowlanej w Dortmundzie

 

Polacy znani ze swej pracowitości i operatywności coraz częściej szans rozwoju zawodowego i lepszej pozycji finansowej szukają za granicą. Do najpopularniejszych od lat kierunków emigracji zarobkowej niewątpliwie należy nasz zachodni sąsiad - Niemcy. Bliskość geograficzna i kulturowa, korzystne warunki finansowe oraz łatwość prowadzenia działalności gospodarczej, sprawiają, że firm polskich w Niemczech jest już ponad 200 tysięcy. Spośród branż w których Polacy szczególnie rozwijają swój biznes zdecydowanie przoduje branża budowlana. Samodzielne działalności gospodarcze typu gewerbe w branży budowlanej stanowią największy odsetek firm rejestrowanych przez Polaków w Niemczech.

 

Jak się zabrać za założenie firmy budowlanej w Niemczech? Zleć to polskiemu biuru w Dortmundzie.

 

Możesz oczywiście zarejestrować swoją firmę budowlaną w Niemczech samodzielnie. Ale czy nie szkoda na to czasu i pieniędzy? Specjaliści od biznesu i administracji polskiego biura w Dortmundzie z przyjemnością wyręczą Cię we wszystkich zadaniach, związanych z rejestracją i prowadzeniem firmy budowlanej w Niemczech. Co będzie do tego niezbędne? Oczywiście, podobnie jak w Polsce dokumenty, które wraz z wnioskiem będziemy musieli okazać w niemieckim urzędzie.

Nie obędzie się bez:

 

Jeżeli nie masz meldunku w Niemczech, nie oznacza to klęski Twoich planów zawodowych w Niemczech. Na użyczenie zameldowania możesz liczyć za pośrednictwem polskiego biura w Dortmundzie. Jest to niewygórowanie odpłatna, w pełni legalna usługa, która da Ci możliwość prowadzenia firmy w Niemczech.

A może nie jesteś zadowolony z firmy, która do tej pory prowadziła interesy Twojej firmy w Niemczech? Skontaktuj się z doradcą polskiego biura w Dortmundzie – przeniesiemy Cię, przemeldujemy, zajmiemy się Tobą w sposób kompetentny.

 

REJESTRACJA FIRMY BUDOWLANEJ W NIEMCZECH

 

Jednoosobowa działalność gospodarcza czyli samozatrudnienie to wśród Polaków wyjeżdżających do Niemiec w celach zarobkowych najbardziej popularna forma prawna zakładanej działalności gospodarczej w branży budowlanej. By założyć  firmę budowlaną w Niemczech wystarczy złożenie wniosku do niemieckiego urzędu gminy, w której posiadamy adres zameldowania, zarejestrowanie numeru podatnika, założenie konta i już możemy rozpoczynać działalność na rzecz niemieckich klientów.

Ale po kolei –jeżeli masz już skompletowane dokumenty, to z nimi możesz się samodzielnie udać do urzędu w Niemczech, albo zlecić to polskiemu biuru w Dortmundzie. Ta druga opcja znacznie nam zaoszczędzi czasu i pieniędzy. Specjaliści polskiego biura w Dortmundzie przejmą na siebie 100 % obowiązków związanych z rejestracją Twojej firmy budowlanej w Niemczech oraz dalszym jej korzystnym dla Ciebie prowadzeniem.

Co zyskasz dzięki współpracy z polskim biurem w Dortmundzie? Jak możemy wesprzeć polską firmę budowlaną startującą w Niemczech?

Prowadząc firmę w Niemczech ciąży na Tobie szereg obowiązków, które musisz spełniać przez cały okres prowadzenia działalności za granicą, do najważniejszych należą:

 

Istotnym elementem naszej działalności w Niemczech jest bezwarunkowy obowiązek posiadania ubezpieczenia zdrowotnego wykupionego w jednej z niemieckich kas chorych. Niestety, nie możemy prowadzić działalności w Niemczech będąc ubezpieczonymi w ZUS-ie, tak to nie działa.

 

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne – GKV - gesetzliche Krankenversicherung dla firmy budowlanej w Niemczech

 

Jest to ubezpieczenie zdrowotne bardzo popularne wśród osób, które prowadzą własną działalność gospodarczą np. gewerbe w Niemczech. Prywatne ubezpieczenie spełnia wszystkie wymogi ustawy o obowiązku ubezpieczenia zdrowotnego i opiekuńczego w Niemczech. Składki są naliczane od wieku i stanu zdrowia ubezpieczonego a nasze dochody nie grają roli, czego pozytywnym skutkiem jest to, że ich wysokość jest często niższa niż w ubezpieczeniu państwowym.

W polskim biurze w Dortmundzie mamy ubezpieczenia w wyjątkowo niskich korzystnych składkach.

Nasze ubezpieczenie zdrowotne zapewnia:

Ubezpieczenie OC:

Ubezpieczenie wypadkowe:

W polskim biurze w Aachen dostaniesz Ubezpieczenie zdrowotne już od 30 €

Dla branży budowlanej / przemysłu / zameldowanych w Niemczech od 55 €

 

firma w Niemczech - koszty

Polecane linki:

podatek-dochodowy

ubezpieczenia zdrowotne- najtaniej

tabele-ile-podatku

ulga-podatkowa

 

                        rejestracja vat Niemcy                                                         sprzedaż_przez_amazon_a_vat

 

                   rejestracja_vat_niemcy                                                           sprzedaż_przez_amazon_a_vat                                                                                                                                                                                                                                                           

 


© Rejestracja firmy w Niemczech - Carebiuro.de 2016.
Zakladanie firmy w Niemczech - Dzialalnosc gospodarcza w Niemczech - Firma w Niemczech bez meldunku
All rights reserved.