de pl ch at
  service@carebiuro.de
cbb-office.com/

Rejestracja Gewerbe i Polski księgowy w Dortmundzie

Carebiuro

Rejestracja i księgowość dla polskich firm w Dortmundzie

 

Polacy w Niemczech najchętniej zakładają jednoosobowe działalności gospodarcze typu gewerbe. Jest to forma prawna, która cechuje się łatwością prowadzenia i rozliczania dochodów. Jest to działalność gospodarcza prowadzoną przez jedną osobę gdzie właściciel firmy jest jednocześnie jej pracownikiem. Świadczenie usług odbywa się zatem na zasadzie samozatrudnienia. Co istotne by nie doszło do karalnego procederu jakim jest tzw. pozorne samozatrudnienie właściciel firmy nie może świadczyć usług, tylko jednemu podmiotowi gospodarczemu. Takie działanie mające na celu oszczędności w zakresie płacenia podatków i składek ubezpieczeniowym często proponując niemieccy pracodawcy polskim pracownikom.

 

ZAŁOŻENIE GEWERBE W NIEMCZECH – W KILKU KROKACH Z POLSKIM BIUREM W DORTMUNDZIE

 

Własną działalność gospodarczą bez względu na jej formę prawną może zarejestrować każda dorosła - tak obywatel Niemiec, jak każdego kraju członkowskiego Unii Europejskiej. Założenie działalności nie jest szczególnie trudne, jednakże w przypadku słabej znajomości języka niemieckiego i nieumiejętności poruszania się po niemieckich przepisach i urzędach zadanie to może okazać się trudnym. Wtedy niezbędnym będzie skorzystanie z pomocy polskiego biura w Dortmundzie, które zajmie się wszystkimi niezbędnymi formalnościami, związanymi z powołaniem firmy do życia.

By założyć własną firmę w Niemczech nawet nie posiadając tam adresu zameldowania warto skorzystać z pomocy firm doradczych, które posiadają w swej ofercie tego typu usługi. Do takich należy m.in. polskie biuro w Dortmundzie, które od lat wspiera polskich przedsiębiorców działających w Niemczech w procesie rejestracji i obsługi firm.

 

Polskie biuro w Dortmundzie zapewnia nowym przedsiębiorcom w Niemczech:

 

A może nie jesteś zadowolony z dotychczasowej obsługi Twojego biura – zgłoś się do polskiego biura w Dortmundzie. Wszystkim przenoszącym się Klientom zapewniamy:

Przeniesienie firmy 0 €

Nowa rejestracja firmy 0 €

Złożenie wniosku w Twoim imieniu do urzędu o Stuernummer 0 €

 

SPECJALNA OFERTA DLA BUDOWLANKI DOSTĘPNA W POLSKIM BIURZE W DORTMUNDZIE

 

JAKIE DOKUMENTY SĄ WYMAGANE DO REJESTRACJI FIRMY W NIEMCZECH

 

Do zarejestrowania firmy w Niemczech czy samodzielnie, czy za pośrednictwem polskiego biura w Dortmundzie będziesz potrzebować:

 

Z polskim biurze w Dortmundzie zarejestrujesz i poprowadzisz swoją firmę w Niemczech szybko, sprawnie, kompleksowo. Zachęcamy do współpracy z naszym biurem. Wszelkie konsultacje są bezpłatne i niezobowiązujące.

 

firma budowlana w Niemczech

Polecane linki:

co-to-jest-gewerbe

gewerbe-jak-gdzie-i-kiedy

Jednoosobowa firma w Niemczech

Firma jednoosobowa w Niemczech ubezpieczenie

 

 

                Gewerbe bez meldunku                                                                       ubezpieczenie_zdrowotne_Niemcy_gewerbe                                                                                                                                                                                                             

               Tania_rejestracja_Gewerb_w_Niemczech_bez_meldunku                                                                                       ubezpieczenie_zdrowotne_Niemcy_gewerbe                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           


© Rejestracja firmy w Niemczech - Carebiuro.de 2016.
Zakladanie firmy w Niemczech - Dzialalnosc gospodarcza w Niemczech - Firma w Niemczech bez meldunku
All rights reserved.