de pl ch at
  service@carebiuro.de
cbb-office.com/

KSIĘGOWOŚĆ W NIEMCZECH PO POLSKU

Polskie Biuro Rachunkowe w Niemczech.

 

W momencie zarejestrowania firmy w Niemczech stajemy się automatycznie podatnikiem i mamy obowiązek rozliczania naszych przychodów i płacenia podatków do niemieckiego urzędu finansowego. Otrzymujemy numer podatnika, czasami gdy jest to konieczne zostajemy także podatnikiem VAT - w zależności od charakteru działalności. Jest to związane z prowadzeniem księgowości, składaniem deklaracji ale i możliwością korzystania z licznych ulg i odliczeń podatkowych. W Carebiuro.de prowadzimy księgowość dla polskich podmiotów działających w Niemczech oferując unikalną usługę tzw. Optymalizacji podatkowej, która gwarantuje minimalne podatki płacone z Twojej firmy.

W przypadku rozliczania podatków w Niemczech najważniejsze są:

  1. przypisanie do właściwej klasy podatkowej ( jest ich 6 ) od tego do jakiej klasy podatkowej zostaniemy zakwalifikowani przez niemiecki urząd skarbowy będziemy mieli możliwość sterowania wysokością należnego podatku – z reguły osoby stanu wolnego, rozwiedzione czy wdowcy płacą wyższe podatki, natomiast osoby pozostające w związkach, małżeństwa – zwłaszcza te posiadające dzieci płacą stosunkowo niższe podatki,
  2. odpisy od podatków i ulgi  – mają kardynalny wpływ na wysokość należnych podatków, by je zmniejszać należy w ciągu całego roku rozliczeniowego gromadzić dokumenty, które uwzględnimy w zeznaniu podatkowym.

 

 Obsługujemy wszystkie branże a szczególnie:

- gewerbe dla budowlanki

- gewerbe dla opiekunek seniora

- gewerbe dla branży transportowej

 

Zachęcamy do kontaktu z księgowymi kancelarii rachunkowej Carebiuro.de – skutecznie zajmiemy się księgowością Twojej firmy w Niemczech.

 

Rejestracja Gewerbe w Niemczech
© Rejestracja firmy w Niemczech - Carebiuro.de 2016.
Zakladanie firmy w Niemczech - Dzialalnosc gospodarcza w Niemczech - Firma w Niemczech bez meldunku
All rights reserved.