de pl ch at
  service@carebiuro.de
cbb-office.com/

FIKCYJNY MELDUNEK W NIEMCZECH

Rejestracja firmy bez zameldowania w Niemczech.

 

Posiadanie fikcyjnego meldunku w Niemczech to najgorszy pomysł na jaki może wpaść osoba chcąca posiadać adres zameldowania za zachodnią granicą. Jest wiele możliwości zalegalizowania naszego pobytu w Niemczech bez konieczności sięgania po nielegalne środki pomocy. Pierwszym, skutecznym i w pełni legalnym sposobem jest zameldowanie się w niemieckim urzędzie meldunkowym do 14 dni od dnia przybycia do Niemiec. Obowiązek meldunkowy jest jednym z podstawowych jakie nakłada niemieckie prawo na wszystkie osoby planujące dłuższy niż 3 miesiące pobyt za zachodnią granicą. W celu zameldowania się należy skompletować dokumenty takie jak: dowód osobisty lub paszport, zaświadczenie o wynajmie lokalu mieszkalnego/siedziby firmy, wniosek meldunkowy. Z tak przygotowanymi dokumentami należy udać się do urzędu i po prostu zameldować się.

Gdy nie planujemy mieszkania w Niemczech a chcemy tak tylko prowadzić firmę i świadczyć usługi alternatywnym i w pełni legalnym rozwiązaniem jest skorzystanie z umowy użyczenia adresu meldunkowego jaki możesz uzyskać np. w kancelarii doradztwa biznesowego Carebiuro.de. Dzięki umowie użyczenia meldunku będziesz mógł spokojnie zarejestrować firmę i rozpocząć legalną działalność w Niemczech. Proste, prawda?

Zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami – pomożemy Ci w zameldowaniu w Niemczech i rejestracji firmy oraz jej skutecznym, niedrogim prowadzeniu.

 

Firma w Niemczech
© Rejestracja firmy w Niemczech - Carebiuro.de 2016.
Zakladanie firmy w Niemczech - Dzialalnosc gospodarcza w Niemczech - Firma w Niemczech bez meldunku
All rights reserved.